poniedziałek, 10 marca 2014

Mój pierwszy lakier z Lovely ;)

Witajcie!

Ostatnio w Rossmannie zakupiłam swój pierwszy lakier z firmy Lovely. Skusiła mnie głównie niska cena, bo jedyne 2,99 zł w promocji oczywiście, normalnie trzeba zapłacić za niego 5,99 zł za 8 ml. Powiem szczerze jest to mój pierwszy lakier z drobinkami brokatu. I muszę przyznać przypadł mi on do gustu. Na pewno jeszcze nie raz sięgnę po niego, ale może tym razem wybiorę inne kolory. W dzisiejszej recenzji prezentuje Wam kolor 4, czyli zielony ;) Popatrzcie jak wygląda na paznokciach:)

Dla lepszego efektu powinniśmy posiadać lakier w tym samym kolorze, który będzie dla nas bazą. Bez bazy kolor nie jest tak intensywny, była by to bardzo jasna zieleń. Ja wybrałam lakier w kolorze ciemnej zieleni z firmy Essence, widoczny na zdjęciach u dołu. Lakier w swojej konsystencji zawiera dosyć dużo drobno zmielonego brokatu i bardzo ładnie się mieni, głównie na kolory fuksji, różu i srebra. 


 
Bardzo ładna buteleczka. Wygodny w nakładaniu pędzelek. Jeśli chodzi o czas wysychania - standardowo od 10-15 minut. Z ostatecznego efektu wizualnego jestem bardzo zadowolona.


Co sądzicie o efekcie końcowym?

4 komentarze:

 1. Kompletnie nie mój kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ... powiem szczerze, mój też nie :) ale czasem lubię robić coś na przekór sobie;) następnym razem sięgnę po czerwoną wersję bądź niebieską:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja lubię najbardziej biały z kolekcji snow dust:)

  OdpowiedzUsuń
 4. białego lakieru jeszcze w swojej kolekcji nie mam ;) będę musiała mu się bliżej przyjrzeć ;)

  OdpowiedzUsuń